מסורת של הצלחה בתיקים המאתגרים ביותר

משרד עורכי הדין סיני אליאס ושות’ הינו משרד בוטיק מוביל בתחום הליטיגציה המסחרית המורכבת, שנוסד בשנת 2004. לאורך שנות פעילותו, צבר המשרד מוניטין רב בקרב הקהילה המשפטית בישראל, והוא נחשב לאחד המשרדים המוערכים בתחומו.

המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי מקצועי מקיף בשלל תחומי הליטיגציה המסחרית- כלכלית. בין היתר, מעניק המשרד ייעוץ, ליווי וייצוג בתחומים הבאים:

  • תיקי ליטיגציה מסחרית מורכבים ורחבי-היקף
  • סכסוכים בין בעלי מניות בחברה
  • אחריות נושאי משרה ודירקטורים
  • סכסוכי שותפים ופירוק שותפויות
  • ליטיגציה בהגבלים עסקיים
  • ליטיגציה בינלאומית, לרבות הליכי גישור ובוררות
  • תביעות ייצוגיות מסחריות
  • תביעות ייצוגיות ותביעות נגזרות בניירות ערך
  • משפט מסחרי ודיני חברות
  • ניהול משברים עסקיים

במשך למעלה מעשור, זכה המשרד בהישגים משפטיים מרשימים בייצוג לקוחותיו בתיקים מורכבים, בהיקף גדול ובפרופיל תקשורתי גבוה. במרוצת השנים הידע המקצועי והניסיון רב הערך שנצברו במשרד ובתחומי העיסוק השונים הפכו אותו למשרד ייחודי ומוביל בתחומי פעילותו. המשרד מעניק שירותי ייעוץ וליווי משפטי מקצועי במגוון רחב של סוגיות משפטיות מורכבות ופועל להשגת תוצאות מיטביות ללקוחותיו תוך מעורבות בפסקי דין תקדימיים והלכות פורצות דרך.

בין התיקים שטופלו על ידי המשרד ניתן למנות, לדוגמא, הליכי אכיפת פסקי דין והליכי גבייה נרחבים בהיקף של עשרות מיליוני ש”ח, שנוהלו ברחבי העולם כנגד דירקטורים במסגרת הליך הפירוק של בנק צפון אמריקה; ניהול תביעות כספיות בסכומים של עשרות מיליוני ש”ח בעקבות פרשת המרמה בחברת לה נסיונל; הליכי פירוק שותפות פירמת עורכי הדין המובילה שרגא בירן ושות’; ניהול תביעה נגזרת כנגד בעלי השליטה והדירקטורים בחברת IDB פיתוח בגין עסקת ישראייר; תביעות ייצוגיות כנגד חברות הדלק פז ודלק בהן שילמו חברות הדלק פיצויים כספיים בסכום מצטבר של למעלה מ-85,000,000 ₪ וכן ליווי של הליכים משפטיים רבים נוספים שעמדו בלב העניין ותשומת הלב הציבורית בישראל.

בנוסף על כך, תיקים רבים נוהלו ומנוהלים על ידי המשרד בדיסקרטיות ובסודיות, כך שאינם מוכרים לציבור הרחב כלל. פעמים רבות, בתיקים רגישים אלה קיים צורך מהותי לשמור על פרטיותו ושמו הטוב של הלקוח ועל עניינו בהיעדר חשיפה של פרטי הסכסוך והצדדים לו. המשרד מתמחה בניהול תיקים כאלה ברגישות ובסודיות מקסימלית, וסכסוכים מסחריים רבים שנוהלו על ידי המשרד הסתיימו בהצלחה בגישור, בישראל או בחו”ל, מבלי להגיע כלל לכותלי בית המשפט.

מרכיב בולט בליווי המשפטי המקצועי שמעניק המשרד ללקוחותיו הוא שיתוף הפעולה ההדוק עם אנשי מקצוע בולטים ומומחים בתחומים השונים. לאורך השנים צבר המשרד ניסיון רב וטווה קשרי עבודה קרובים עם מומחים בעלי שם בתחומי הייצוג השונים, בהם: כלכלנים מובילים, מעריכי שווי, רואי חשבון המתמחים בביקורת חקירתית, מומחים לדין זר, חוקרים פרטיים ושמאים. שיתוף הפעולה הקרוב של המשרד עם גורמים מקצועיים אלו מבטיח שהלקוח יזכה לליווי משפטי מקיף ומקצועי גם במקרים מורכבים וייחודיים ביותר.

מאפיין ייחודי נוסף בפעילות המשרד הינו התמחותו בניהול סכסוכים ובייצוג לקוחות בסכסוכים מורכבים וחוצי-גבולות המתנהלים בתחומי שיפוט שונים ברחבי תבל. הניסיון הרב שצבר משרד סיני אליאס ושות’ בתחום זה הינו ללא תחרות ומאפשר ללקוחות המשרד להתנהל בבטחה גם בזירה הבינלאומית. כדי להעניק ללקוחותיו את הייצוג המקצועי ביותר, המשרד ממנף את קשריו הענפים, יחסי העבודה הקרובים וההיכרות האישית עם עורכי דין בולטים ומשרדי עורכי דין מובילים בארץ ומסביב לעולם.

רמתו המקצועית הגבוהה של המשרד, ואיכות השירות המוענקת ללקוחותיו, מובטחים על ידי הקפדה גבוהה על איכות עורכי הדין המרכיבים את צוות המשרד. עורכי הדין של המשרד הם מן המקצועיים והמיומנים ביותר בתחומם בישראל, כאשר בראשם עומד מייסד המשרד והשותף המנהל, עו״ד סיני אליאס, המחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום הליטיגציה המסחרית המורכבת. מסירותו ומקצועיותו של צוות המשרד, ועובדת היותו של עו״ד אליאס מעורב באופן אישי בכל תיק, היא זו המאפשרת להשיג את התוצאה המיטבית עבור לקוחותיו.